Kamini me furr

Shitet nga: Halil 18 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamini me furr qmimi 200 euro 1 vjet i perdort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim