Klima dhe komora ftohese

Shitet nga: Enver 20 Qer 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bejme instalimin dhe servisimin e klimave si dhe te gjitha pajisjeve ftohese duke perfshire edhe komorat ftohese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim