Klima dhe pajisje ftohese

Shitet nga: Enver Avdyli 20 Qer 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bejme instalimin dhe servisimin e klimave murale dhe atyre qendrore,pajisjeve te ndryshme per ftohje si dhe servisimin e komorave per fohje dhe ngrirje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim