Shiten nxemjet

Shitet nga: Valon Dje 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten dy nxemje 3500 w , nxemjet jane ne gjendje te rregullt te gatshme per perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim