Ngrohëse Elektrike

Shitet nga: Ylli 02 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ngrohëse Elektike në gjendje të rregullt, fuksionale me termostat dhe rrota.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim