Nxehmje Qendrore me Dru dhe Thëngjill

Shitet nga: Naser 26 Tet 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim