Nxemje Qendrore dhe Frigorifer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Laura Company 23 Shk 17:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemje Qendrore dhe Frigorifer

facebook

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim