Nxemje Qendrore

Shitet nga: Aziz 27 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Pasi qe ka kaluar ne nxemje me dru shes Stufen elektrika 12 KW e perdorur vetem 3 dite ne xhendje shume te rregullt e preferuar per banesa dhe shtepi deri ne 130 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim