Nxemje me gaz

Shitet nga: Naser 29 Nën 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim