Nxemje me plin edhe rrym

Shitet nga: Afrim 21 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemjen me plin dhe rrym ne gjendje te mir e ka edhe bocen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim