Nxemje me rryme

Shitet nga: Nehat 23 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kam 3 lloje nxemje me rryme;
1-Termo e madhe
1-Termo e vogel per dhome.
2-Nxemje per banjo
Shum pak te perdorura - shkaku qe i shes kam shti nxemjen qendrore ne shtepi - te interesuarit mund te me kontaktoni ne nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim