Nxemje per shtepi

Shitet nga: Kosovare 10 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Është ne gjendje te rregullt nuk ka asnje defekt per info tel 045524712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim