Nxemje

Shitet nga: Fidan 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemje e perdorur shum pak me nje fjal e re qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim