Nxemje

Shitet nga: Kemjal 10 Nën 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Per restoranta kafiteri shtepi ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim