Nxmje Qendrore

Shitet nga: Aziz 29 Tet 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Sufe me rryme per nxemje qendrore
Stufa esht 12 KW e perdorur vetem 3 ditë është prodhim i Kosovës eshte ne gjendje te rregullt, Stufen e shes pasiqe ka kaluar me nxemje me dru.
Tel 04460 3246
+4917680347468
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim