OLA KAMINA kamina me ajer (aeroterm)

Shitet nga: ola kamina 16 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen dhe montimin e kaminave per me shum ne fcb ola kamina

mercedes bmw fiat kamin shporet tv kuzhina kuzhin dhom komod tavolin karrik perde mloja fasad gips gipser fasad dritare glet interier laminat parket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim