OLA KAMINA

Shitet nga: ola kamina Dje 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ola kamina bene shitjen dhe montimin e kaminave (oxhaqeve) montimi behet ne menyr profesionale me izolime specialei dedikun per temperatur deri ne 1600 grad kaminat jane prodhim italijanmercedes kamin shomine glet fasad rafaelo dhom fjetjes tavolin karrik kocka oborr oxhak ogjak tulla interier schomine perde kuzhina tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim