PLLAKA TE SHAMOTIT DHE TULLA TE SHAMOTIT PER FU..

Shitet nga: Nexhat 20 Krr 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHESIM PLLAKA TE SHAMOTIT PER FURRA TE PIZZAVE SI DHE TULLA TE SHAMOTIT ORIGJINALE NGA ITALIA ,PLLAKAT JANE TE DIMENSIONEVE TE NDRYSHME.

TULLAT E SHAMOTIT SHERBEJNE PER FURRA , EDHE PER OXHAQE


SHITORJA JONË GJINDET PERBALLE ETC,ELKOSIT NE FERIZAJ

PER ME SHUME 044 205 539

KAMINA ME PELET SKARA ME PLIN SHPORET ME NXEMJE QENDRORE SHESIM SKARA ME PLIN PLLAKA SHAMOTI SHAMOT SHAMAT FURRE E PICAVE FURRA PIZZA PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE KAMIN KAMINA AMIGO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim