Pajisje nxehjeje me ajer, DELONGHI

Shitet nga: Kreshnik 14 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte shume pak e perdorur dhe punon mire, nxeh me ane te ajerit te ngroht dhe nuk ben shum zhurm. Jam tu dal jasht shtetit dhe du mi shit do sende qe nuk me duhen. Marka: DELONGHI, 230v, 50-60H, 2000W. Te interesuarit munden me thirr ne mobil dhe mund te behet dhe marrveshje per cmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim