Pajisje nxehjeje me ajer Re@NOVA

Shitet nga: Kreshnik 14 Pri 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte perdorur per nje kohe shume te shkurter dhe funksionon sic duhet. Per shkak se tash dal jasht shtetit, du me shit. 220-240V, 50-60H, 2000W.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim