Panele solare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: L.L-SOLARI 04 Shk 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Specifikat teknike:
1.Pjesa e brendshme: SUS304-2B ose 316L, çelik qe nuk ndryshket, teknologji e saldimit me laser.
2.Vakumi i gypave: shtrese me efikasitet te larte, 47x1500/58x1800mm gyp vakumi, rezistenca ndaj breshëritë 25mm-40mm
3.Pjesa e jashtme: çelik I ngjyrosur me përzierje alumin-zink/SUS 304 çelik I pandryshkshëm, teknologji jo e salduar.
4. Shtresa izoluese: densitet i larte poliuretani , ruajtje efikase e nxehtësisë per 72 ore..
5.Korniza: çelik I pandryshkshëm/aliazh alumini/çelik i galvanizuar. Anti-korroziv dhe anti-ultraviolet. 6.Ngrohsin elektrik 1500W 6. Ngrohja : verës prej 60°C deri në 90°C gradë kurës dimrit prej 40°C deri ne 60°C gradë, në kohë me diell .
me seli ne Drenas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim