RADIATOR FIRST EDHE NXEN EDHE FRYN LIR E MIR

Shitet nga: RADIATOR 27 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
RADIATORI ESHT NE GJENDJE TE MIR ME 13 BRINJE I BLER PARA 3 VITE TE GAAMA ELECTRONIKS 62 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim