Shes Kalloriferin

Shitet nga: Festim 13 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kalloriferin 12 kw
Qmimi Kallorifer : 80 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim