Shes Nxemjen

Shitet nga: festim 13 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemjen me pline eshte ne gjendje shum te mire mund ta shihni edhe ne foto , e perdorur vetem 1 muaj.
Qmimi : 120 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim