Shes shporetin e nxemjes me naftë

Shitet nga: Kujtim 12 Dhj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin e nxemjes me naftë 36KW
Prodhimi:2003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim