Shitet brineri per nxemje

Shitet nga: Alban 28 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes brinerin pern nxemje me naft ne gjendje perfekte me rezervar te 1000 litrave qmimi 200 euro i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim