Shitet bruneri per nxemje

Shitet nga: Alban 25 Jan 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes brunerin per nxemje me naft me rezervar 1500 litra ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim