Shporet alfa 90

Shitet nga: perparin 01 Jan 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
afala 90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim