Shporet per nxemje qendrore

Shitet nga: Erjon Demiri 28 Sht 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet per nxemje qendrore me dru i perderor 30kW ne gjendje shum te mire dhe me 2 vite garancion

Per foto ne viber me shkruni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim