Shporeti i nxemjev

Shitet nga: Rrahim 28 Sht 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin per nxemje posedon te xhitha paisjet dhe eshte ne xhenndje shum te mir,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim