Skara ekologjike

Shitet nga: inox 15 Pri 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Skara te prushit, gzit. 100% inox punojm me porosi inoksi eshte Italian ikulitetit te lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim