Stuf me rrym por Nxemje Qendrore

Shitet nga: Skender 02 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes stufen por nxemje qendrore shum e rujtje nuk esht e por dort punon shum porfekt esht dixhetal 24 kw po mundesija edhe 15 kw qmini esht i rrogariten edhe montimi i stufes se punojm me mxemje 2 vjet mirmbajtje qmimi nuk diskotohet 500 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim