TERMO 3

Shitet nga: Isuf 16 Tet 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Cmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim