Termo 3.5

Shitet nga: ymer 20 Nën 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes termon vetem 5 muaj e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim