Termo Elektrike

Shitet nga: Xhelil 10 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo eshte ne gjendje te mire per info shtese ju lutemi kontaktoni ne nr te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim