Shitet Termo

Shitet nga: Refik Lika 13 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: 2.5
Termo është në gjendje të rregullt.
E tipit 2.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim