Termo

Shitet nga: Erjon demiri 28 Sht 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo per ngrohje ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim