Termo

Shitet nga: Kushtrim 07 Dhj 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon esht vetem 1dimer e perdorer nuk esht e grritht per me shum kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim