kamina dekorus me porosi

Shitet nga: bedri 02 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kaminat dekorus qe ne i punojm jan shum ekologjik te posaqem per ata qe jan alergjik nga pluheri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim