klim

Shitet nga: behar 04 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Klim e posaardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim