nxemse me plin

Shitet nga: burimi 03 Shk 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemsja eshte me gjdo gje ne rregull dhe e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim