shes nxemje shum t mir

Shitet nga: endriti 01 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes nxemje n gjendje t rregullt shum e mir shum pak e perdorur n kosov arsyje e shes se nuk m vyen mundeni t kontaktoni edhe n viber +37744614863 endriti e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim