shesim bojlera te ndryshem.5vite garancion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: euroni-market&sanitari 29 Maj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim bojlera tesy .modele.te ndryshme .50litra / 80 litra /100 litra.etj kemi edhe bojlera per nxemje qendrore. Te gjitha modelet jan me 5vite garanciom.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim