shporet i smedereves

Shitet nga: bedri 09 Jan 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet shporeti i smedereves eshte i merdorur vetem 1 muaj qmimi i fundit 150 euro ne tel 044 324 492
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim