shporet per nxemje qendrore me naft ose ule tedjeg

Shitet nga: arton 09 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporeti eshte shum pak i perdorur i rujshum si i ri ky ne foto 40KW me nafte dhe me ule te djegur dhe me gaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim