shporet per nxemje qendrore

Shitet nga: shpend gashi 25 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporet per nxemje qendrore i perqon 12 radiator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim