stuf ncemje me Dru

Shitet nga: Gazi 24 Dhj 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Stuf me dru per lokale shpija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim