Frigo

Shitet nga: Nexhat 12 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejme servisimin e frigoriferve, frizave, lavatriqe, bojlerve, maqina e enve, shporet elektrik, ndrojm llagera ne lavatriqe beko gorenje bocsh, bejme mbushjen e klimave te veturave dhe te shtepive etj per ma shum informata na kontaktoni ne numrat e telefonit falimnderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim