Lavatriqe Industriale, Larse dhe Tharse

Shitet nga: Emin Hoxhaj 26 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Lavatriqe industriale kemi 20 LARSE dhe 11 Tharse, gjenden ne Gjermani dhe me porosi mund ti sjellim ne Kosove.
Qmimi sipas marrveshjes,
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim