SHPORET : i drunjeve

Shitet nga: ----------- 18 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shporeti eshte ne gjendje te rregullt ,dhe shume pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim